4 MËNYRA të dobishme pë të larguar qelbëzimin e bajameve PA KIRURGJI!

Spote të vogla të bardha që mund t’i shihni në bajamet në pjesën e pasme të fytit janë përgjegjës për një sërë problemesh në goje përfshirë dhe frymëmarrjen e keqe. Pllakat të qelbit të bajameve zhvillohen për shkak të akumulimit të baktereve, mukusit, qelizave të lëkurës dhe depozitave të ushqimit në vrimat e tononit. Ata zakonisht janë të verdhë ose të bardhë. Këto mund të çojnë në infeksione të fytit, fryma e keqe, vështirësi gëlltitjeje dhe disa probleme të tjera me gojë.
Kliko linkun me poshte per ta lexuar te plote

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.