Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë. Në vazhdim stafi i faqes tonë për ju motra dhe vëllezër kemi përzgjedhur një video të shkurtër në të cilën në vazhdim do të dëgjojmë një video të shkurtër me Doktor Shefqet Krasniqi i cili ne vazhdim do te pergjigjet ne pyetjen A është gjynah me lan baben edhe nanen e me dal me nuse në banes tjeter .? Lexo artikullin të plotë, duke klikuar në linkun që do të ju sjellim pak më poshtë.
kliko reklamen per te na ndihmuar

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.