A më lejohet të fali namaz me grim në fytyrë ?

Esselam alejkum ue rahmetullahi ue berekatuhu, vellezer dhe motra te nderuaru per ta kuptuar pergjigjen shikojeni videon ma poshte, pasi ta shikoni videon ju lutemi klikoni edhe ne reklam qe ju shfaqet me poshte, Allahu ju shperblefte te gjithve, Amiiiiiin

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.