Naser Rafuna kalon Vitin e Ri në Medinë për umrah (FOTO)

Aktori dhe humoristi Naser Rafuna ka zgjedh një mënyrë tjetër për të kaluar Vitin e Ri

Ai ka udhëtuar për në këtë vend të shenjtë për të kaluar “umrah” apo gjysmën e haxhit.

Ai është parë në disa fotografi që ka siguruar ……, ku shihet duke u lutur.

Aktori në këtë vizitë ka vizituar edhe varrin e profetit Muhamed salAllahu alejhi ue selem

Ndryshe, Naser Rafuna është i njohur me rolin e tij prej Xhek Setrës në serialin që transmetohet në RTK, “Çka ka shpia”.

 

Per ma shume klikoni ne linke..

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.