Allahu Ekber: I shpëtoj aksidentit, pastaj e falenderon Allahun me Sexhde.. ❤

Shikoje dhe like faqën tonë Ndegjo Kuran Shqip ◀

Ne si staf kemi pë qëllim që juve të ju ofrojmë sa më shumë rreth islamit por gjithsesi se kemi Harxhime..

kështu që ju lutemi që pasi ta dëgjoni përgjigjen të klikoni mbi reklamën që shfaqet poshtë këti teskti sepse ashtu ne do ti mbulojmë harxhimet tona:

Për të dëgjuar përgjigjen e kësaj pyetje mund të dëgjoni videon duke klikuar linkun me poshte!

Allahu ju shperblefte..

 

 

Allahu Ekber: I shpëtoj aksidentit, pastaj e falenderon Allahun me Sexhde.. ❤Shikoje dhe like faqën tonë Ndegjo Kuran Shqip ◀

Gepostet von Ndegjo Kuran – Shqip am Sonntag, 8. April 2018

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.