Faleminderit o Zot ???? Foto me dy pale çelesa ne duar Gezim per dy familje, gezim edhe per ne qe loti i merzis po kthehet ne lote gezimi O Shqiptar o humanitar, gjithmone qofshi faqebardhe dhe vazhdofshim keshtu hiç pa u ndal Zoti ju shperblefte te gjitheve ..

Klikoni ne reklam per ne!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.