Rrëzohet avioni ushtarak rus me 39 ushtar në mesin tyre edhe komandant në bazën ajrore Hamijmim-Siri

Allahu Ekber, ne e lusim Allahu qe te i shton, te vdekurit e rusit, amerikes, dhe fitore te i dhuron muslimanve, Amin

Per ta pare videon, ju ftojm qe te klikoni ne link me poshte:

Klikoni ketu> LINK

Asgje nuk ju kushton juve, klikoni mbi reklam per ne!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.