Çaji me lëkurë shege, efektet magjike të lëngut më të mirë .. R eceta e Çajit të Lëkurës së Shegës .. Përbërësit: Për përgatitjen e këtij çaji ju nevojiten 10-12 gramë me lëkurë të thatë shege dhe 200 mililitra ujë. Udhëzimet: Vendosini copat e lëkurës së shegës në një gotë qelqi, pasi t’i keni larë mirë. Në një çajnik zieni ujin dhe pasi të ketë zier hidheni në gotën e mbushur me lëkurën e shegës Mbulojeni gotën me kapak dhe lëreni të qëndrojë për 25 minuta. Mos e kulloni çajin dhe pijeni direkt nga gota. Nëse dëshironi mund të shtoni pak mjaltë për ta ëmbëlsuar.living.al .. Kjo ishte nje perbmledhje ne pika te shkurta. Artikullin e plote e keni ne linkun me poshte:

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.