Elvis Naçi: Ti qe thua: “ Më ka harruar Zoti“ dëgjoje këtë dhe ndrysho mendim..!

Vellezer dhe motra te nderuar ju begatofte i madhi Zot, ndegjojeni kete video, dhe shperndajeni, aq sa keni mundesi, ne e lusim Allahu azze ue Xhel, qe te na udhezon, dashurin ndaj Tij te na shton, dhe ne Xhenetet e Tij te gjithve te na bashkon. Amin

per ta shikuar videon ju ftojm qe te klikoni ne link me poshte:

Kliko ketu per ta pare videon > LINK

Klikoni per ne ne reklam, I madhi Zot ju begatofte!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.