“I dua krejt femijet e botes”… kështu u shpreh gruaja e Haxhi Shehut i cili jetonte vetëm me bashkshorten e tij në një shtëpi në kushte shumë të vështira. Ata jetonin të vetëm, pa asnjë pasardhës.

Veç burr e grua, me te vertete jetonin ne nje tmerr, por tani e kane banesen e tyre te re.

Haxhi Shehu me bashkeshorten e tij nga Vraniqi i Suharekes u bene me banes te re. Historinë e tyre shume prekese si dhe emocionet mund ti shikoni në videon e mëposhtme. Banesa eshte 50m katror dhe ka kushtuar 22.107 € (euro ).

Pasha Zotin, lote e tyre kane me qene gezim per ju o bamires.

KLIKO KETU

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.