Hoxhe Halil Kastrati, duke kenduar nje ilahi, vertet shume emocionale mos e le pa e ndegjuar, Allahu azze ue Xhel, e shperblefte per punen qka e ben, dhe ja shtofte sinqeritetin.. Allahumme Amin

Behu dora e rahmetit,
si anija n’mes te detit,
behu shkaku i te mires,
buzeqeshja e fytyres!

Per ta shikuar videon klikoni ne link me poshte ku atje lexon “Kliko Ketu“

KLIKO KETU

Klikoni per ne ne reklam, nuk te kushton asgje ty, nese klikon!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.