Ish Truproja i Sali Berishes Izet Haxhia tregon sesi Berisha ne takim me Papen ne shenje Servilizmi i kerkonte atij qe te na shpetonte nga Myslimanizmi dhe te na kthente ne te krishtere.. Jo vetem Saliu , por te gjithe oligarket politikane Shqipetare jane Servila dhe do te benin gjithcka dhe do ti servilosenin gjithkujt per te mbajtur pushtetin e tyre diktatorial 28 vjecar.. Ne si staf, kemi për qëllim që juve të ju ofrojmë sa më shumë informacione dhe dije të dobishme rreth fesë Islame por gjithsesi se kemi edhe harxhime të shumta, kështu që ju lutemi që pasi të dëgjoni përgjigjen të klikoni mbi reklamën që shfaqet poshtë këtij teksti sepse ashtu ne do t’i mbulojmë harxhimet tona dhe do të jemi në gjendje të vazhdojmë që të ju sjellim ende informacione me lejen e Allahut azze ue xhel. Allahu ju shpërbleftë me të mira në të dy botët. Pasi të lexoni lajmet tona, shpërndajini edhe me të tjerët që të përfitojmë sëbashku. Për ta parë videon ose per ta lexuar lajmin kliko në linkun që u kemi sjellur vetë pak më poshtë!

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.