Qimet e fytyrës kthehen gjithmonë, ndonjëherë të njëjta, ndonjëherë edhe më të forta ose më të dobëta, por ekziston një zgjidhje krejtësisht e natyrshme, të cilën gratë nga Lindja e Mesme e kane perdorur shekuj me rradhe. Të gjitha që ju duhet është shafran, pluhur qiqrash dhe pak qumesht ose kos. Shafrani i Indisë pastron thellë lëkurën, heq qelizat e vdekura dhe papastërtitë e tjera nga sipërfaqja e lëkurës, stimulon punën e nyjeve limfatike dhe qarkullimin e gjakut në sipërfaqe dhe për shkak të efekteve anti-inflamatore lehtëson aknet, rrit shkëlqimin dhe pH natyral të lekures.
Lexoje te plote ne linkun me poshte
kliko ne reklame

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.