Jeni lodhur nga dietat e mbajtura prej kohësh dhe pa rezultat? Kjo pije do t’ju ndihmojë të humbisni 14 kg në 21 ditë! InshaaAllah!

Trupi i njeriut është një mekanizëm i përsosur, por që i nevojitet mirëmbajtja dhe përmirësimi të vazhdueshëm.

Ju duhet ta pasuroni dietën tuaj me lëndë ushqyese, por ndonjëherë ndodh që e ekzagjeroni dhe kjo përkthehet në përhapjen e sëmundjeve të ndryshme ose probleme të peshës.

Ju prezantojmë më poshtë me një përzierje shumë të dobishme, që do ta ndihmonte trupin të humbiste gradualisht kilogramët e tepërta:

Përbërësit:
-Një lugë xhenxhefil
– Një kastravec të prerë në feta
– Disa kokrra limon
-Mente
-Ujë

Përgatitja:
Miksojini të gjitha dhe filloni ta pini përgjatë ditës.

Rezultatet do t’ju mahnisin!

Esselam alejkum ue rahmetullahi ue berekatuhu, klikoni ne reklam qe shfaqet larte ketij teksi, per te na ndihmuar sado pak In’shaa’Allah! faleminderit, Zoti ju shperblefte! 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.