Krimineli Bashar Al Assad e përkrah Serbinë dhe tregon qe ishte kundër Kosovës

Klikoni mbi reklam, pasi ta shikoni videon..

Pyetja; ju si qeveria e siris a e perkrahni serbin ne probleme me kosoven..

 

per ta ndegjuar pergjigjen e asad qafirit Allahu azze ue Xhel e shkatrrofte kete njeri, dhe gjithe ato qka jane ndihmsat e ketij. amin

 

ndegjoni videon me poshte;

 

Krimineli Bashar Al Assad e përkrah Serbinë dhe tregon qe ishte kundër Kosovës

Gepostet von Ta Njohim Krijuesin am Dienstag, 17. April 2018

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.