Na erdh ky lajm ne inbox shperndane vellezer.

Ndoshta ekeni ndjek nje familje nga llojani-kumanov jan perjashtu nga shtepia me 3 vajza vajzen te semur eka teper me infuzione embajn tek spitali derzhavna Vllazni/Miq
Ju kisha lut Se VAllahi bilahi per buk skan per momentin dhe per strehi spo foli o nje mot I ftohur e vllazni, muslimane Elhamdulilah dhe shqiptare prekni nzemer pak mena ndodh neve merni masa Per hir te Allahut

Shperndane vellezer.

Numri.072754671 kontaktoni shperndane per hir te Zotit
Qe ju bana tagg vllazni ju njoh zemrat pak merne ket pergjithsi te vogel Allahu ju rujt

Klikoni në linkë për ma shumë

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.