Ne si staf kemi pë qëllim që juve të ju ofrojmë sa më shumë rreth islamit por gjithsesi se kemi Harxhime..

kështu që ju lutemi që pasi ta dëgjoni përgjigjen të klikoni mbi reklamën që shfaqet poshtë këti teskti sepse ashtu ne do ti mbulojmë harxhimet tona:

Për të dëgjuar përgjigjen e kësaj pyetje mund të dëgjoni videon duke klikuar linkun me poshte!

Allahu ju shperblefte..

 

 

.

E gezofshi banesen e re ????Nenes Burbuqe dhe vajzes se saj nga Gjilani ju behet Surprize Banesa e ReEmocione dhe lote gezimiSHIKOJE / SHPERNDAJE

Gepostet von Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit am Freitag, 30. März 2018

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.