Adem Jashari me u pas kon gjalle ish kon i njejti berllog sikur krahu i luftes sot, ka mundesi edhe ma i keq! Vlera e e vetme e tij eshte qe eshte i vdekun, dhe per fat te keq familja e tij e cila ka psu pershkak te idiotizmit ushtarak te tij. Ky ishte statusi i postuar nga Enis Hyseni në rrjetin social FACEBOOK i cili ndezi reagime të shumta në rrjete sociale, përndryshe në postime tjera djaloshi i lazdruar kishte postuar edhe postime AntiIslame..Ne si staf kemi pë qëllim që juve të ju ofrojmë sa më shumë rreth islamit por gjithsesi se kemi Harxhime kështu që ju lutemi që pasi ta dëgjoni përgjigjen të klikoni mbi reklamën që shfaqet poshtë këti teskti sepse ashtu ne do ti mbulojmë harxhimet tona Për të dëgjuar përgjigjen e kësaj pyetje mund të dëgjoni videon duke klikuar linkun me poshte!

LINKU

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.