Një fëmijë i abortuar i gjallë edhe pas abortit … Kjo është arsyeja që aborti është Vrasje dhe Haram …

Thuaj jo për abortin !!

Shikoje, shperndaje, dhe beje dike TAG!

Shiko më pak 

 

 

Shperndaje qe ta shohin te gjithe..

Një fëmijë i abortuar i gjallë edhe pas abortit … Kjo është arsyeja që aborti është Vrasje dhe Haram …Thuaj jo për abortin !!Shikoje, shperndaje, dhe beje dike TAG!

Gepostet von Ndegjo Kuran – Shqip am Donnerstag, 3. Mai 2018

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.