Klikoni mbi reklam per ne..

 

Nxënësit në Prishtinë pinë drogë, në Preshevë falen, RTK akuzon preshevarët pse mësojnë islamin. (Foto dhe Video)Vetëm në një ngushticë të vogël në rrugën “Zenel Salihu”, në afërsi të gjimnazit “Sami Frashëri” në Prishtinë, janë parë dhjetëra nxënës duke pirë marihuanë, shihni videon:

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.