„O vëllezër, a keni shku be ndonjëher te varrezat..?!“

Këshillë emocionale nga hoxhë Qëndrim Jashari
#Shkarkoni dhe shpërndajeni nëpër rrjetet sociale Allahu ju shpërbleftë!

Per ta shikuar videon, klikoni ne link me poshte, atje lexon „Kliko Keti“

Shiko me poshte dhe kliko!

KLIKO KETU

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.