Pamje të tmerrshme, nëna hedh femijën e sapolindur në kosh të mbeturinave

Një nënë e pa përgjegjshme, ka lindur një fëmijë dhe pas lindjes e ka hedhur atë bashkë me një qese të zezë të mbeturinave në një qoshe të rrugës. Video është publikuar në rrjetet sociale nga “Breaking News”, dhe ka marrë me mijëra komente negative të cilët i dedikohen kësaj nëne brenda pak kohësh. Në vendin e ngjarjes kanë dal menjëherë ekipe mjekësore. Nuk dihet nëse fëmija që shihet në videon e mëposhtme ka arritur të mbijetoje apo jo. Ngjarja e tmershme është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale. Shikoni videon ekskluzive që ka pushtuar mediat dhe shfaq pjesën më të errët mes njerzve.

Per ta shikuar videon klikoni ne linke me poshte!

Kliko ketu __ > LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.