I mbante me ushqim 1000 familje dhe askush nuk e dinte!
—— Hoxha i nderuar Enes Goga në videon e më poshtme tregon një ngjarje me titull: “I mbante me ushqim 1000 familje dhe askush nuk e dinte”, për ta dëgjuar klikoni më poshtë:

KLIKO KETU

Klikoni ne reklam per ne: Allahu ju shperblefte! 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.