SubhanAllah: Shikojeni se si e kan hedhur femijun e vogel në rrugë! (VIDEO)

 

Vellezer dhe motra te nderuara,

ne e lusim Allahun qe te na udhezon, gabimat tona te i pastron, dhe ne Xhenetet e Tij te na bashkon! Amin

si nuk kan turp disa njerez ku i hedhin femijet e tyre ne rruge, e dikush e lut Allahun qe femije Ai te i dhuron, e dikush femijet e tij ne rruge i qone, Allahu na falte e na udhezofte, Amin

per ta shikuar videon klikoni ne linke me poshte, pasi ta shikoni videon shperndaje, Allahu ju shperblefte Amin

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.