SUBHANALLAH – Xhenazja e buzeqeshur dhe e ndritshme e hoxhës Osman Abazi

SubhanAllah, ne krejt e dim se vdekja eshte hak, e lusim Allahu qe fyyrat e tona te na ndriqon, sa te jemi gjall, kur te vdesmi, dhe kur te dalmi para Tij, ne diten e Gjykimit!

Vellezer dhe motra, per ta shikuar videon, klikoni ne link me poshte:

Klikoni kete: > LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.