Ti qe thua: “ Më ka harruar Zoti“ dëgjoje këtë dhe ndrysho mendim! Emocionale! – Elvis Naçi

esselam alejkum ue rahmetullahi ue berekatuhu, vellezer dhe motra te nderuar, per ta shikuar videon klikoni ne linke me poshte, dhe shperndajeni Allahu ju shperblefte! Amin

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.