Truprojet e Erdoganit prap japin dajak midis New Yorkut (VIDEO) .. Një tjetër paraqitje e Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan çoi në dhunë totale në tokën amerikane të Enjten, disa muaj pasi rojet e sigurisë së Erdoganit u akuzuan se sulmuan protestuesit në Uashington DC. Të paktën tre demonstrues u nxorën jashtë nga hoteli ‘Marriott’ në New York të Enjten, pasi Recep Tajip Erdogan mbajti një fjalim në një aktivitet të organizuar nga Komiteti Kombëtar i Turizmit Amerikan. Për ta përcjellur videon, klikoni në linkun e mëposhtëm që e sjellim enkas për ju vëllezër dhe motra të ndershëm.

Klikoni këtu, për ta ndejkur videon!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.