Urgjent na duhet ndihm per ket Nan Me 5 Femij ka probleme serioze jan me kushte jo te mira gjendja mbrenda pak ditve shum esht keqsuar gjendja ju lutemi na ndihmoni Per Hir Te Allahut se sa po shkon qdo dit po keqsohet Mund te Vdes nese nuk.na.ndihmoni ka.nje infekcion ne gjak ka fillu te prishet Trupi nga Kemba ederi ne afersi te shpines.esht ne spitalin e prizrenit mbi 40 infuzione ka.marr per 10 dit me.antibiotika terapi te ran por kot.Duhet te transportohet ne spitalin Gjerman Tiran.mjeket mbas analizav dhe fotot qe ikan pa esht urgjente.Ndihmoni per hir te Allahut kini Meshir Per ket Nan ekta 5 Femij.shperdane ju lutem..Nr.Tel.viber.045.656.772

Per ma shume klikoni ne linke me poshte …

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.