Esselam alejkum ue rahmetullahi ue berekatuhu, ju ftojm ta ndiqni videon me poshte, behet fjal per dobit dhe vlera e istgfarit, Allahu na bofte prej tyre te cilet thojm shume Estagfirullah, thuaj tani Estagfirullah vella e moter e nderuar.. Allahu me falte mua dhe juve. Amin ju lutem klikoni ne reklam qe shfaqet me posht Allahu ju nderofte Amin

LINK

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.