Shkodran Mustafi lojtar i Arsenalit në Instastory nxjer fotografi duke shikuar ekipin e tij të mëparshëm Sampdoria ku filloi edhe të shkëlqej pas disa ndeshjeve ariti të siguroj edhe vend në përfaqësuesen e Gjermanis. Në tavolinen e tij nuk mungonte edhe libri i shejnt KURANI ku edhe Mustafi në disa raste ka theksuar vet se lexon KURAN dhe e praktikon në jetën e përditshme. Shkodrani në derbin më të madh Londinez shenoi goll dhe ndihmoji Arsenalin që të fitoj 3pik të vlefshme në Premier League. Foton e keni pak më poshtë. Pasi t’i lexoni lajmet tona, shpërndajini edhe me të tjerët që të përfitojmë sëbashku.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.